Златиборска окружна лига: Вишесава  – Горобиље 4: 1 ( 0 : 1 )

ByББ ГЛАС

23. октобар 2023.
Вишесава - Горобиље, Златиборска окружна лига, фудбалВишесава - ГоробиљеВишесава - Горобиље, Златиборска окружна лига, фудбал

Бајина Башта. СЦ „ Браћа Милутиновић“. Гледалаца : 50. Судија: Милош Ђорђевић ( Ужице) 7,5. Стрелци: Ду. Јанковић у  60.. и 71, Јовановић у 79, Андрић у 85. за Вишесаву,  Варничић у 19.  минуту за Горобиље. Црвени картон: Диковић ( Горобиље ) у  71.

ВИШЕСАВА – Аћимовић 7,5,  Јовановић 7,5, Андрић 8, Марковић  7, Митровић 7, Н.Василић 7,  Да. Јанковић 7, Симић 7, Ду. Јанковић 8, Петровић 7 ( Ђурић 7), Б. Василић 7,5.

ГОРОБИЉЕ – Гордић 6,5, Мићовић 6,5, Радић 6,5, Гавриловић 7, Де.Ракић 6,5, Смиљанић 6,5, ( Марковић 6 ), .Диковић 6 , Варничић 7, Ду. Ракић 6,  Мијаиловић 6,5,  Дуковић 6,5

Играч утакмице : Ду. Јанковић

Вишесава - Горобиље 02

У 9.колу Златиборске окружне лиге Вишесава је на свом терену победила Горобиље са 4:1. Била је то шеста победа изабраника тренера Светлана Андрића. Прво полувреме протекло је у равноправној игри , али су гости на одмор отишли са голом предности. У другом полувремену Вишесавци су заиграли знатно боље. Резултат је изједначен у  60. минуту. Андрић је упутио центаршут кога је Душан Јанковић претворио у гол. У 71. минуту  Диковић је руком зауставио лопту у свом петерцу  па је досуђен пенал кога је Душан Јанковић реализовао.  У 79. минуту Андрић је извео корнер, Јовановић је одлично скочио и са седам метара погодио мрежу  Небојше Гордића. Шест минута касније Бојан Василић је лепо центрирао, а Андрић главом матирао голмана гостију.Вишесава - Горобиље 03

Гол Јовановића

После 9. кола Вишесава је на 5.месту са 18 бодова. У идућем колу гост је Рампе из Пожеге.

ПРВА ПОБЕДА КМФКМФ ББ

После пораза у прва два кола Треће футсал лиге Србије- Запад, Клуб малог фудбала Бајина Башта забележио је прву победу. Са 6:2 савладао је на свом терену  КМФ  ПП 192 из Пријепоља.. У 4. колу Бајинобаштани  иду у госте Сјеници.

Текст и фото: М.Андрић