Утакмица Слога – Чајетина трајала 9 минута, гости са 6 играча

ByББ ГЛАС

21. октобар 2023.
Слога - Јединство Путеви 02Слога - Јединство Путеви 02

Утакмица   10. кола Западно-моравске зоне Слога (Бајина Башта) – Чајетина  прекинута је после непуних девет минута игре јер су гости остали са само шест  играча на терену и ужички судија  Дарко Димитријевић био је принуђен да сусрет прекине и одсвира крај. У моменту прекида Слога је водила са 1 :0 поготком Александра Лукића  већ у првом минуту. Прекинути сусрет биће регистрован службеним резултатом 3:0 за домаће.  Тренер Чајетинаца Горан Здравковић  данас  је извео на терен  осам фудбалера , колико их и допутовало у Бајину Башту,  и то  Јанковића, Лечића, Брковића, Обрадовића, Милосављевића, Станића, Радибратовића и Бјеличића. Слога је утакмицу почела у саставу Аврамовић, Станојчић, Тошић, Тадић, Николић, Милановић, Милосављевић. П. Лукић, Јовановић, Филиповић. У 7. и 8. минуту два фудбалера Чајетине  напустили су терен због повреде и према правилима судија је прекинуо сусрет и на разочарање малобројне бајинобаштанске  публике играче послао у свлачионицу. У наредном 11. колу Слога ће у гостима одмерити снаге са екипом Савинца из Висибабе.