Западно – моравска зона: СЛОГА – ЗЛАТАР 2:1 ( 2:1)

Radost igraca Sloge posle gola ZivkovicaРадост играча Слоге после гола ЖивковићаRadost igraca Sloge posle gola Zivkovica

Фудбалери Слоге су,  у оквиру 9. кола Западно-моравске зоне,  на свом терену савладали Златар из Нове Вароши са 2; 1. Све је решено у првих 45 минута када су постигнута сва три гола. Гости су у 18. минуту изненадили домаћина и преко Сабоа повели, а два минута касније Слога је поравнала резултат голом Филиповића. У последњем минуту првог полувремена Живковић је  преокренуо резултат и Слогу довео у вођство. Испоставило се да је то био и крајњи резултат овог занимљивог меча у којем су домаћи  фудбалери током  већег дела доминирали и заслужено укњижили три нова, важна бода, у борби за сам врх табеле.

Слога -Златар, победа домаћина

Sloga,Zlatar

СЛОГА је почела утакмицу у саставу: Голубовић, Тошић, Ђорђевић, Николић, Божић, Филиповић, Андрић, Живковић, Мијатовић, Костић, Глигић. У другом полувремену Тошића је заменио Јевтић,  уместо Николића ушао је  Јанковић,  Божића је заменио Лукић а Филиповића Милосављевић.

Igraci S,loge po zavrsetku utakmice (1)
Играчи Слоге по завршетку данашње утакмице са Златаром

Судијску тројку из Чачка предводио је Стефан Милосављевић који је са помоћницима посао обавио коректно,  а у томе су им својим понашањем на терену помогли играчи оба тима. У наредном 10. колу  Слога гостује у  Прибоју где ће се састати са ФАП-ом.

Данас су одигране још две утакмице 9. кола. Као домаћини  ФАП је са  4:2 савладао ужичко Јединство Путеве  а Црнокоса  Полимље  са 1:0. Сутра се игра дерби овог кола, водећа чачанска Слобода дочекује Севојно.

СУТРА (НЕДЕЉА) ИГРАЈУ ПЕРУЋАЦ И ВИШЕСАВА

Оба наша представника у Златиборској окружној лиги  су домаћини у оквиру 8. кола.  Вишесава у 14 часова игра са Полетом из Расне а Перућац у  15 часова дочекује Јединство из Каленића.

Портал ББ глас – Фото :М.Андрић