Тест утакмица – СЛОГА ББ – СЛОБОДА (У)  2:2 ( 1:1)

Ђорђевић (10) постиже гол са беле тачкеЂорђевић (10) постиже гол са беле тачкеDjordjevic broj 10 postize gol iz penala

СЦ „ Браћа Милутиновић“. Гледалаца 200. Судија:  Предраг Симић (Ужице). Стрелци:  Тешић у 33. и Ђорђевић у 58. из пенала за Слогу, а М. Марковић у 30. и Крсмановић у  84. за Слободу.

СЛОГА ББ – Голубовић, Глигић, Живковић, Милосављевић, Костић, Живановић, Миловановић, Тешић, Илић, Ђорђевић, Џелебџић. Играли су још: Павловић,  Николић, Ђурић,  Петровић,  Новаковић, Мијатовић, Марчета.

СЛОБОДА- Ђоковић, Марјановић, Крстић, А. Марковић, Миличић, Вучковић, Томић, Станић, Глишовић, Јанковић, М.Марковић. Играли су још:  А.Марјановић, Савић, Рељић,  Радичевић, Ивановић, Пауновић, Катић, Крсмановић, Лучић и Борчић.

На истеку пола сата игре Ужичани су дошли у вођство. Млади штопер А. Марковић зауставио је напад Слоге и послао дугу лопту према М. Марковићу који се одлично сналази у контри и постиже гол. Само три минута касније Слога је изједначила. Био је то добар центаршут Живановића кога је Тешић претворио у гол.  У 40. минуту Џелебџић је погодио стативу.

А.Марковић и Јанковић заустављају Тешића

У 58. минуту Борчић је оборио Живковића у казненом простору па је судија Симић досудио пенал за домаћина. Сигуран извођач био је Ђорђевић. У 77. минуту Миловановић је био у шанси, али је гол спасио А. Марковић.  У 80. минуту Ивановић је пропустио прилику да постигне гол за Слободу. Подрињци су могли до победе у 88. минуту, али је шут Ђорђевића  отишао поред стативе.

Тренер Костић саветује играче

-Била је то интересантна утакмица по спарном времену. Мој тим показао се добар на тркачком плану, добро је изгледао на трену па можемо бити задовољни. Мислим да полако све долази на своје место. Имамо проблема са повређеним играчима, али се не ради о тежим повредама. Одиграли смо три тест утакмице. Борца смо победили у Чачку, у Пожеги смо од имењака после вођства поражени , данас је нерешено са Слободом. Видљиво је да имамо доста простора за напредовање и то ћемо користити како би спремни ушли у првенство  у коме на старту дочекујемо новајлију Реала. Потребна су нам појачања у одбрамбеним редовима па очекујемо ангажовање 1-2 играча – каже тренер Слоге Зоран Костић

-Ја сам задовољан, мислим да је задовољан и мој млади колега Костић. Искористили смо прилику да испробамо све оно што имамо у овом  моменту.Видели смо четири гола и неколико шанси. Морам да истакнем да смо драстично подмладили екипу јер нам је отишло десет играча- вели тренер Слободе Ђукић.

Слога нову тест утакмицу имаће 2. августа када јој у госте долази суперлигаш Младост из Лучана.

Текст и фото: М.Андрић