Припреме фудбалера: Слога – Братство ( Братунац) 3:0

Pripremna utakmica Sloge pred naredno prvenstvoDetalj sa kontrolne utakmice sa ekipom iz Bratunca
Kontrolna utakmica Bajinobastana protiv ekipe iz Bratunca
FK Sloga na utakmici sa Bratstvom

Друга  контролна утакмица Бајинобаштана

После прве контролне утакмице, у којој је са 1:0  савладала ОФК Титоград из Црне Горе, Слога је имала још једну проверу. Овај пут са 3:0 победила је новог друголигаша Републике Српске Братства из Братунца. Први гол дао је Јашић из пенала у 10. минуту. У другом полувремену Лазар Маринковић повисио је на 2:0, а коначан резултат поставио је Јанковић. Нови тренер Владислав Росић  у првом полувремену извео је на терен Голубовића, Андрића, Милоссављевића, Максимовића, Јашића, Танасијевића, М.Маринковића, Божића, Николића, Мијатовића и Ивановића.

Са Голубовићем  друго полувреме одиграла је нова постава у којој су били Митровић, Ж. Костадиновић, Ђурић, М,Костадиновић,  Петковић, Трифуновић, Јанковић,  Л. Маринковић, Јаковљевић и Филиповић. Утакмицу је судио Жељко  Јовановић из Бајине Баште. Следећу проверу Слога ће имати у среду у Љубовији са новим српсколигашем Дрином.