Окружна лига: Прекинут дерби због невремена

Судија Манигода одсвирао прекидСудија Манигода одсвирао прекид Судија Манигода одсвирао прекид

Јучерашњи дерби 27. кола Златиборске окружне лиге између Вишесаве и Полета из Расне прекинут је у 30. минуту  због великог невремена које захватило бајинобаштански крај. У моменту прекида Вишесавци су водили са 2 :0 головима  Симића  у 15. и Ивановића у 21. минуту. Да нема услова да се утакмица настави сагласили су се делегат из Ужица Радан Јањић,  капитени Вишесаве Александар Аћимовић и Иван Божић и главни арбитар Бојан Манигода из Косјерића. Договорено је да се утакмица настави у среду 31. маја.V-P 1Вишесава - Полет 03Невреме прекинуло утакмицу Вишесаве и Полета

V-P 2

У овом колу Чајетина је у Кремнима савладала Tару са 3 2 и то после вођства домаћина у првом полувремену од 2:0.  Сличан  преокрет резултата виђен  и на једном од претходних кола па се говорка да се фаворизује екипа Чајетине како би освојила титулу.