Нова победа Бајинобаштана – Слога – Јединство Путеви 5:1 (1:0)

Пораз на старту првенстваПораз на старту првенстваПораз на старту првенства

Спортски центар „Браћа Милутиновић“. Гледалаца:100. Судија: Дејан Тимотијевић (Бајина Башта). Стрелци: Божић у 19. и 51, Ф.Филиповић у  67. и 88, Јанковић у 90. за Слогу. Петровић у 67. из пенала за Јединство Путеве.

СЛОГА- Голубовић, Андрић, Живковић, Тошић, Мијатовић, Петковић, Николић, Божић, Максимовић, Живановић, Матић. Играли су још: Митровић, Ђорђевић,      Шерфези, Ф.Филиповић, Јанковић, Ђерић, Југовић, Јевтић, Милосављевић, Лукић.

ЈЕДИНСТВО ПУТЕВИ- Ђорђевић, Стефановић, Вукотић, Цветковић, Турајић, Ивановић, Недовић, Закоч, Петровић, Цмиљановић, Марић. Играли су још:  Вујичић, Макањић, Лукић, Зековић, Станишић, Веснић, Гавриловић, Селаковић, Митрашиновић.

И у другој контролној утакмици Слога је остварила високу победу. Зонашу Јединству Путевима из Ужица дала је пет голова, а њена мрежа само се једном затресла.

Серију погодака отворио је Божић у 19. минуту. Исти играч почетком другог полувремена повећао је предност на 2:0. Потом је Ф. Филиповић добро реаговао за трећи гол Подрињаца. Ужичани су из пенала смањили резултата на 3:1. У последња  два минута мрежу гостију погодили су Ф.Филиповић и Јанковић.

Detalj sa utakmice Sloga-Jedinstvo Putevi
Детаљи са утакмице Слога – Јединство Путеви

Sloga-Jedinstvo Putevi

– Искрено речено, пуно сам задовољан приступом утакмици, залагањем и игром од стране мојих играча. Доста добро смо деловали током целе утакмице. И даље тражим од играча да направе корекције у односу на неке раније погрешне потезе. Идемо у добром ритму. То смо показали данас против доброг противника. По мени, резултат је мало превисок. У другом полуврмену госте је вероватно стигао умор, а уз то ми смо извршили све измене. Радује ме да су моји играчи орни, да дају максимум и да су сви здрави-каже тренер Слоге Владимир Јашић.

Следећу контролну утакмицу Бајинобаштани ће имати у недељу. Тог дана угостиће српсколигаша Лозницу у чијим редовима игра бивши њихов саиграч Милован Филиповић.

Текст и фото: М.Андрић