Слога - Будућност Крушик 01Слога - Будућност Крушик 01Слога - Будућност Крушик 01

У 27. колу Српске лиге, Запад, фудбалери Слоге на свом терену савладали су Будућност Крушик из Ваљева са 3 :1  (1 :0).  Домаћи су повели у 21. минуту аутоголом Ђермановића. Лазар Живановић је убацио лопту на неколико метара испред гола Будућности Крушика, центархалф гостију неспретно је реаговао и преварио свог голмана Марковића. У наставку Слога је заиграла још  агилније што је уродило плодом.  У 52. минуту после изведеног корнера у гужви се најбоље снашао Радојевић,  и ефектним ударцем главом сместио у лопту у мрежу. Имала је Слога још неколико идеалних прилика да повећа резултат али су шансе остале неискоришћене. На 3 :0 повисио је Стефан Тешић у 69. минуту после брзог контранапада . Почасни погодак за госте постигао је Ђурић у 79. минуту.

Стрелац другог гола Марко Радојевић у загрљају саиграча

Слога - Будућност Крушик 03Слога - Будућност Крушик 02

Задовољство играча Слоге након победе над Ваљевцима

Слога је утакмицу почела у саставу:  Голубовић, Новаковић, Митровић, Живановић, Веселиновић, Ђорђевић, Арсић, Радојевић, Илић, П. Милосављевић, Тешић. Судијска тројка  са главним арбитром Марком Михаиловићем из Аранђеловца није имала превише тежак задатак и обавила га је коректно.

После овог кола Слога са 27 освојених бодова заузима 12. место на табели и предстоји јој грчевита борба за очување српсколигашког статуса. У наредном колу Бајинобаштани иду у госте Слоги у Краљево.