Фудбал – ЧЕТВРТИ УЗАСТОПНИ ПОРАЗ СЛОГЕ

Други, победоносни гол гол ФАП-аДруги, победоносни гол гол ФАП-аДруги, победоносни гол гол ФАП-а

Фудбалери Слоге нанизали су четири узастопна пораза у првенству Српске лиге, Запад. Данас су на свом терену  изгубили од прибојског ФАП-  (1: 2). Повели су гости у 12. минуту преко Бојана Јелића, у финишу првог полувремена ( играо се 43. минут) Ђукић је изједначио, а победу Прибојцима донео је Симић у 75. минуту.  У претходна три кола бајинобаштански српсколигаш у гостима је доживео неуспехе од Младог Радника у Пожаревцу ( 2 :0) и у Чачку од Борца ( 3: 0), а код куће  од Мачве 1929 из Богатића  ( 0 : 2) . После 11 одиграних кола  Слога  има само 10 бодова,  два више од  претпоследњег на табели. У наредном 12. колу Слога  гост је  ваљевске Будућности.