Златиборски округ: Вишесава – Перућац 6:2 ( 1:0 )

Перућац - Вишесава 02Перућац - Вишесава 02

Бајина  Башта- Гледалаца: 150. Судија : Никола Марковић ( Ужице) 7,5. Стрелци: Тошић у 44, Марковић у 46, Малешевић у 57,   Ивановић у 78, Југовић у 80,  Душан .Јанковић у 89. за Вишесаву,  Н. Василић у 73. и 76. за Перућац.

ВИШЕСАВА-  Аћимовић 7, Андрић 7,5,  Вуковић 6,5 ( Марковић 7),  Н.Митровић  7, Ф.Митровић 7, Тошић 7,5, Давид Јанковић 6,5 ( Југовић 7), Симић 6,5 ( Петровић 6,5), Душан Јанковић 7,5, Малешевић 7 ( Арсеновић-).

ПЕРУЋАЦ- Павловић 6, Милошевић 6, Радовановић 6, Стаменић 6, Благојевић 6,5,  Б.Василић 6,6, Тадић 6,5, Стефановић 6, Стевановић 6,  Н.Василић 7,5, Ђорђевић 6,5.

Играч утакмице: Душан Јанковић

Убедљива победа Вишесаве, Перућац - Вишесава
Убедљива победа Вишесаве

Перућац - Вишесава 03

Општински дерби није личио на раније из разлога што су гости први пут утакмицу одиграли са 10 играча. У лежерној игри све се сводило на  нападе Вишесаве и избацивање лопте што даље од свог гола од стране Перућца. Пред одлазак на одмор Тошић је лепим голом довео лидера у вођство, а резервиста Марковић повећао је предност у првом минуту наставка утакмице. Код резултата 3:0, Перућац је за три минута постигао два гола преко  Н.Василића. Он је најпре реализовао пенал кога је скривио Малешевић па потом још једном матирао Аћимовића.  У последњих 12 минута  Вишесавци су дали три гола после акција по десној страни и центаршутева Андрића.

VP 2 (1)VP 4 (2)

Вишесава је прва на табели са 44 бода. Чајетина, Јежевица и Полет имају по бод мање. У идућем колу изабраници Жарка Лијескића иду у госте Котроману из Мокре Горе од кога су доживели пораз у јесењој сезони.

Перућац  заузима 15. место са исто толико бодова. Наредну утакмицу игра на свом терену против Полета из Расне.

Текст и фото: М.Андрић