Златиборска окружна лига: Вишесава – Слога 5:1 (2:0)

Убедљиво против сјеничке СлогеУбедљиво против сјеничке СлогеУбедљиво против сјеничке Слоге

Бајина Башта- СЦ „ Браћа Милутиновић“. Гледалаца: 100. Судија : Радослав Ребић (Ужице) 7,5. Стрелци: Ивановић у  17, 23, 47, Давид Јанковић у 68. и 80. за Вишесаву, а  Тарић у 89. за Слогу.

ВИШЕСАВА-  Аћимовић, Андрић, Марковић, Ф.Митровић ( Јовановић), Н. Митровић,  Давид Јанковић, Тошић, Симић,  Ивановић,  Душан Јанковић ( Југовић),Малешевић ( Петровић).

СЛОГА-  Х.Папић, Машовић,  А.Муховић, Миховић ( Д.Папић),  Етовић,  Кадушић, Тарић,  Е. Муховић, Ватић, Дацић, Кахровић.

Играч утакмице: Игор Ивановић

Вишесава је забележила још једну убедљиву победу ( данас је савладала сјеничку Слогу) и задржала водећу позицију на табели Златиборске окружне лиге. Утакмица је почела гол шансом Ивановића у 6.минуту .Четири минута касније прилику за гол имао је Давид Јанковић. Мрежа гостију  затресла се први пут у 17. минуту. Андрић је  упослио Ивановића који са око 8 метара погађа мрежу гостију из Сјенице. После корнера Тошића, исти играч повисио је резултат на 2:0. На почетку другог полувремена Душан Јанковић је упутио центаршут кога Ивановић претвара у гол.  У 68. минуту  Андрић је упослио Давида Јанковића за његов први гол на овој утакмици. Десет минута пре краја Давид Јанковић  постиже ефектан гол ударцем са око 18 метара..Част гостију спасио је Јасмин Тарић такође лепим голом са ивице казненог простора.

02 Вишесава - Слога (Сјеница)

04 Вишесава - Слога (Сјеница)03 Вишесава - Слога (Сјеница)06 Вишесава - Слога (Сјеница)05 Вишесава - Слога (Сјеница)

После овог кола Вишесава има бод предности над другопласираном Чајетином и четири бода више од трећепласиране Јежевице. У следећем колу Вишесавци иду у госте Омладинцу из Здравчића. Перућац је поражен у Горобиљу. Резултат је био 6:1 за домаћина. Перућани су претпоследњи на табели са 17 бодова. Наредне недеље биће домаћин Бакионици.

Текст и фото: М.Андрић