Продор Митровића,Погодак Митровића за три бодаПродор Митровића

Врло важну победу забележили су данас  фудбалери бајинобаштанског српсколигаша у 19. колу Српске лиге, група Запад, пред својим навијачима савладали су Таково из Горњег Милановца резултатом  2 :1 (1: 1). Слога је повела у 10. минуту преко Стефана Тешића а гости су у 35. из једне, од укупно две шансе  колико су имали у току целе утакмице, преко Грујића изједначили. Гол одлуке пао је средином другог полувремена, у 62. минуту победоносни погодак постигао је Митровић. Могла је Слога и убедљивије  да слави да је искоришћена још  нека од укупно  7-8 шанси. Овом победом Слога је повећала шансе у борби за очување српсколигашког статуса. Тренутно заузима  12. место на табели са 18 освојених бодова.Слога - Таково 02Слога - Таково 01  Слога - Таково 04Слога - Таково 05

Слога - Таково 06

Радост играча Слоге после важне победе над Таковом

У наредном 20. колу које се игра 9. априла  Слога  је гост ОФК Михајловца у истоименом месту .

Портал ББ глас – Фото: М. Андрић