Српска лига, Запад- ГФК Слобода – Слога 1:0 (1:0)

Акција ЂорђеићаАкција ЂорђеићаАкција Ђорђеића

Фудбалери Слоге поражени су у Ужицу од Слободе  са 1:0 (1:0) у  23. колу Српске лиге , група Запад.  Победоносни  гол постигао је Шушњар у 20.минуту после центаршута са десне стране. Поред смушених играча Слоге  најбоље се снашао Слободин нападач и неометан са неколико метара ударцем главом матирао немоћног Голубовића. До краја полувремена домаћин је имао више лопту у поседу али није успео да створи изгледнију прилику за постизање другог гола.  У другом полувремену Слога је заиграла много боље и у свему надиграла домаћина.  Добру игру Шутић је могао да крунише ефектним  голом али је његов ударац са двадесетак метара уздрмао пречку голмана Слободе Ђоковића. Шансе  за изједначење пропустили су Живановић и Божић.  Слога је утакмицу у Ужицу започела у овом саставу: Голубовић, Божовић, Радовић, Божић, Шутић, Живановић, Ћоровић, Филиповић, Ђукић, Веселиновић и Ђорђевић. Тренер Костић у другом полувремену увео је у игру Николића, Илића, Милосављевића и Џелебџића. После 23. кола Слога се налази на осмом месту са 34 освојена бода. У врху се поново закувало  после данашњих пораза пожешке Слоге и чачанског Борца. Слога (П) је прва са 48 бодова а по два бода мање имају Јединство из Уба и ужичка Слобода.
У суботу 23. априла играју се све утакмице 24. кола а  Слога дочекује екипу Будућности из Ариља. Почетак је у 16,30 часова.