Слога одлична у генералној проби: Слога-Раднички Горење   4:0  (0:0)

Пријатељска утакмица Слоге и Радничког Горење из ВаљеваФудбалери Слоге и Радничког Горење пред почетак утакмице
Слога - Раднички Горење
Публика уживала у доброј игри домаћег тима

Као и пред почетак јесење сезоне у Западно-моравској зони, Слога је генералну пробу имала са истим клубом и за наставак првенства у пролећном делу. Овај пут Бајинобаштани су били домаћини. Постигли су високу победу од 4:0 и показали да спремно чекају прво коло у коме им је гост Будућност из Ариља.

У првом полувремену играло се обострано добро. Једину прилику имао је Ивановић, али се мрежа гостију није затресла.  У другом полувремену Подрињци су појачали темпо што им је донело заслужену убедљиву победу.

Први гол пао је у 67. минуту. Андрић је одлично центрирао, а Ивановић масторски главом са пет метара матирао голмана гостију. Три минута касније било је 2:0.  Лепо изведен корнер од стране Милосављевића, Ђурић је дивним ударцем главом претворио у гол. У самом финишу, 86. и 90. минуту, Ивановић се још два пута уписао у листу стрелаца након добрих асистенција младог Живановића. Ваљевци су најбољу прилику имали у 80. минуту, али је Ненадовић био непрецизан. Слога је утакмицу почела у саставу : Голубовић, Андрић, Милосављевић, Костадиновић, Ђорђевић, Ђурић, Ивановић, Јашић, Николић, Јевтић, Божић. У игру су улазили А. Живановић, Л. Живановић, Митровић, Филиповић,  Михаиловић, Мијаиловић.

Ефикасни у другом полувремену

-У првом полувремену Раднички је нападао више, али смо ми имали пуну контролу у дефанзиви. Неке ствари нису испоштоване из нашег договора пред почетак утакмице. У наставку смо направили  мале корекције на тактичком плану и то се исплатило јер смо постигли  из акција четири врло лепа гола. Задовољан сам протеклим припремама па се надам позитивном резултату идуће суботе у игри против ариљске Будућности- каже тренер Слоге Владислав Росић.

Утакмицу је добро одсудила судијска тројка из Бајине Баште  на челу са Жељком Јовановићем. Помоћници су му били Јевтић и Новаковић.