25. фебруар 2024.
Fudbal - Sloga - DivciFudbal - Sloga - DivciFudbal - Sloga - Divci

СЦ“ Браћа Милутиновић“. Гледалаца: 100. Судија: Жељко Јовановић ( Бајина Башта)

СЛОГА- Аврамовић, Петковић, Филиповић, Милошевић, Лекић, Тошић, Милановић, Д.Танасијевић, Џелебџић, Ђорђевић, Николић. Играли су још: Деспотовић, Петровић, Станојчић,  М.Танaсијевић, Милосављевић, Јовановић, Лукић, Тадић.

ДИВЦИ- Радовановић, Зулбери, Терзић, Тинтор, Матић, Стељић, Ћирковић, Стеља, Белушић, Крстић, Миливојевић. Играли су још : Јевтић, Стефановић, Николић, Урошевић, Глишић.Фудбал - Слога - Дивци, пријатељска утакмица

У сусрету два зонаша није било голова, али је створено  обострано више шанси. У првом полувремену  прилике за Слогу имали су Џелебџић и Тошић, а за госте Тинтор и Крстић. У другом полувремену најбољу шансу за Бајинобаштане  није реализовао Ђорђевић, Његов шут у 78. минуту зауставила је статива.  У последњем минуту идеалну прилику за госте није искористио Стефановић. Он се нашаo сам испред Аврамовића, спетљао се па је голман домаћих успео да сачува мрежу. Била је ово трећа провера Подрињаца. У прве две утакмице у гостима поражени су од Јединства Путева . Славили су путари. Било је 3:2. У Севојну домаћин је забележио високу победу од 5: 1. Без обзира на  резултате у ове три утакмице, евидентно је да ће повратак Бојана Милошевићa, Дејана Ђорђевића па и Радована Јовановића пуно значити. До почетка првенства( 16. марта) Слога ће имати још две тест утакмице. Против Дрине из Љубовије и Осечине из истоименог града.

Фудбал - Слога - Дивци, пријатељска утакмица 02Фудбал - Слога - Дивци, пријатељска утакмица 03                  ПOРАЗ ВИШЕСАВЕ

Пролећни део првенства у Златиборској окружној лиги почео је 25. фебруара одигравањем одложених утакмица 14. кола из јесењег дела. Вишесава је на свом терену поражена. Омладинац из Здравчића остварио је победу од 3:2. Оба гола за Вишесавце постигао је Иван Петровић. Стрелци за госте су Небојша Цвијетић, Обрен Радишић и  Марко Јанковић.Вишесава 1