Кошарка: ТРЕЋА ПОБЕДА СТУДЕНТА

Markovic postize kos za Student -Марковић постиже кош за СтудентMarkovic postize kos za Student -

Кошаркаши Студента из Бајине Баште сјајно су почели јесењу сезону у Првој регионалној лиги Запад. После победа над шабачким МО 15 и Лозницом, у трећем колу на свом терену савладали до тада водећу Ивањицу са 75:70. У првој четвртини било је  25:24, у другој 20:14, у трећој 12:16, у четвртој 18:16. Играчи тренера  Милутина Станића, који је пред почетак утакмице био оптимиста, максималним залагањем дошли су до важних бодова. У прве две четвртине у редовима Бајинобаштана доминирао је Селаковић. У друге две четвртине Селаковић је био под посебном присмотром противника па је тешко долазио у позицију за шутирање. Тако је више простора добио центар Божовић постижући неке пресудне кошеве. У редовима гостију истакао се Филип Пајевић, донедавни играч Студента.

–  Честитам играчима и тренеру на одличној кошаркашкој представи.Успели су да се изборе са квалитетним Ивањичанима, али и судијама које су донеле неколико одлука на штету Студента. Сада смо уз Чачак 94 једини непоражени у Лиги од 8 клубова. Она је ове године подељена у А и Б групу у којој смо ми. По завршетку првенства прве четири екипе играће за прво место, друге четири екипе из сваке групе бориће се за опстанак- каже председник клуба Милош Чолић.

У идућем колу 1. новембра на реду је још један дерби у Градској хали. Биће то судар Студента и Чачка 94.

Текст и фото: М.Андрић