Кошарка: Студент- Златар 91:73 ( 31:17, 17:9, 20:25, 23:22)

Uspesan napad StudentaУспешан напад СтудентаКК Студент- КК Златар

У петом колу Прве регионалне лиге Србије-група Запад, играном 6. новембра, КК Студент из Бајине Баште победио је КК Златар из Нове Вароши са 18 поена разлике. То му је омогућило да са четири победе и једним поразом буде други на табели. М015 из Шапца је први са свих пет победа.

Почетак утакмице наговештавао је да ће Бајинобаштани лако изаћи  на крај са тренутно последњом екипом на табели. Изабраници Милутина Станића повели су са 8:0 и ту предност до краја прве четвртине  повећали на 14 кошева. У другој четвртини Нововарошани су добро парирали домаћину и добили је. У последње две четвртине Студент је рутински  сачувао предност и укњижио нове бодове пред важну утакмицу са М015 из Шапца. Најефикаснији у редовима Студента били су Дуњић, Ћубић и Ћировић.