Кошарка – ПОБЕДА СТУДЕНТА У КОСЈЕРИЋУ

Петар Марковић у акцији ) бели дрес)Петар Марковић у акцијиПетар Марковић у акцији ) бели дрес)

Црнокоса – Студент  85:98

21:21, 23-22, 20: 21,  21:34

После два узастопна пораза , најпре на свом терену од М015 из Шапца, водећег клуба у лиги, и Милешевца у Пријепољу, Студент је дошао до победе у гостима у игри са Црнокосом.

Изабраници тренера Милутина Станића током прве три четвртине никако  нису могли да направе предност. Одлука је пала у последњој четвртини када су се Бајинобаштани разиграли и добили тај део утакмице са 34:21. Очигледно је  да су претходна два пораза оставили трага  па је требало напора да екипа поврати самопоуздање у игри са Косјерићанима који нису ни после 7 кола осетили сласт победе.

Кошеве за Студент постигли су: Чорбић 25, Ћубић 22, Дуњић 14, Марковић 13, Пантелић 12, Кремић 7, Богићевић 5.

Милутин Станић, тренер Студента

После 8. кола у Првој регионалној лиги Србије – група Запад Б Студент је на трећем месту са пет победа, три пораза и утакмицом више  у односу на Милешевац и Лозницу, кандидате за плеј оф. Испред Студента су тренутно  М015 и Ивањица  Студент мора заузети једно од прва четири места да би се нашао у плејофу и трци за прво место, које води у Прву Б лигу Србије, о чему су Бајинобаштани размишљали пред почетак првенства.

У следећем колу Студент дочекује Прибој.