Фудбал, Српска лига, Запад Слога – Рађевац 0:1 (0 :0)

Голман Рађевца Огњен Петровић зауставља напад домаћих фудбалераГолман Рађевца Огњен Петровић зауставља напад домаћих фудбалераГолман Рађевца Огњен Петровић зауставља напад домаћих фудбалера

Ново, непријатно изненађење доживели су  данас фудбалери Слоге, поражени су на домаћем терену од Рађевца из Крупња резултатом  0: 1. Бодови су изгубљени због нереализоване две стопостотне прилике које  су  у првом полувремену прокоцкали Тешић  и Николић и очигледног тенденциозног суђења  краљевачког арбитра Филипа Живковића. У финишу утакмице  два прекршаја у шеснаестерцу гостију није санкционисао најстрожом казном, чак ни онда када играч Рађевца игра руком, што је цео стадион видео али не и судија Живковић. Треба рећи и то да је Слога данас пружила прилично бледу партију, играло се нервозно и неповезано током свих 90 минута. Томе је свакако утицао значај  овог меча као и изостанак неколико стандардних првотимаца. Тренер Лазић се определио за ову  једанаесторицу: Цвијовић, Радановић, Новаковић, Митровић, Николић, Арсић, Гудурић, Илић, П.Милосављевић, Тешић, М.Милосављевић. У другом полувремену играли су још Џелебџић, Емека, Филиповић и Савић. Остаје да се већ у среду, када се игра 22. коло, поправи утисак на гостовању у Ариљу против Будућности, која се такође бори за опстанак у српсколигашком друштву .

Слога - Рађевац 02Слога - Рађевац 03

Денис Илић у дуелу са Николом БркићемСлога - Рађевац 01

После данашњег 21. кола Слога је задржала 13. место на табели.

Пре почетка утакмице минутом ћутања одата је пошта  Александру Аксентијевићу, дугогодишњем истакнутом привреднику и спортском раднику који је данас изненада преминуо у 66. години.