Фудбал: СЛОГА – ОСЕЧИНА 4:1 (1: 1)

ByББ ГЛАС

10. март 2024.
0 3 Слога - Осечина-0 3 Слога - Осечина-

СЦ „Браћа Милутиновић“. Гледалаца : 100. Судија : Јован Јевтић ( Бајина Башта ). Стрелци: Џелебџић у 1,81, С. Јовановић у 58, Филиповић у 88. за Слогу, а Ранковић у 36. за Осечину

СЛОГА – Аврамовић, Р. Јовановић, Филиповић, Лекић, Милошевић, Тошић, Д. Танасијевић,  Милановић, Џелебџић, Николић, С. Јовановић. Играли су још : Милосављевић, Богдановић, М. Танасијевић, Лукић, Станојчић и Петровић.

ОСЕЧИНА – Теодоровић, Михаиловић, М. Ранковић, С. Павловић, Дељанин, С. Павић, Жарковић. Поповић, Секулић,  А. Павловић, И. Павић, Играли су још : Стаменић, С- Ранковић, Јојић, Петровић.

Слога -Осечина 01

Слога -Осечина 04

Слога - Осечина- 02, текст утакмица

У генералној проби, пред почетак пролећне сезоне у Западно-моравској зони, Слога је убедљиво победила Осечину.Изабраници тренера Владимира Гагића у првом минуту су начели мрежу гостију преко Џелебџића. У 36. минуту Осечина је голом Ранковића  изједначила, претходно је њен играч  Секулић уздрмао стативу. У следећем минуту Џелебџић  није  искористио пенал. Његов млак шут лако је зауставио голман Теодоровић.У другом полувремену слика на терену се променила. Офанзивна игра Бајинобаштана се исплатила па су гости примили још три гола. У 90 . минуту пропустили су прилику да ублаже пораз. -Била је ово наша најбоља игра у тест утакмицама. Показали смо да спремно чекамо наставак првенства. Недостајаће нам Ђорђевић  јер се повредио ван терена. Надам се да можемо  на старту да освојимо три бода на нашем терену  у сусрету са Полимљем из Пријепоља – каже двоструки стрелац  Џелебџић.

Текст и фото М. Андрић

ВИСОК ПОРАЗ ВИШЕСАВЕ

Златиборска лига - Вишесава - Тара - Кремна

Златиборска лига - Вишесава - Тара - Кремна 02

Златиборска лига - Вишесава - Тара - Кремна 03

Златиборска лига - Вишесава - Тара - Кремна 04

У другом пролећном колу Златиборске окружне лиге Вишесава је на свом трену  доживела убедљив пораз од Таре из Кремана. Било је 6:1 за госте. Једини гол за Вишесавце постигао је И. Петровић из пенала у 70. минуту. Стрелци за Креманце су Ерић, Недељковић ( 3 ), Пјевић и Макањић.