Први гол НиколићаПрви гол НиколићаПрви гол Николића

У четвртој контролној утакмици, игранoj  2. августа, у оквиру припрема за старт у Српској лиги Запад, Слога је на свом терену победила Јединство Путеве са 3:1. Мрежу Ужичана начео је Николић у 20. минуту после добре асистенције Брунчевића. Седам минута касније  Брунчевић је за 2:0 са 17 метара прецизним ударцем приморао Лазића да вади лопту из мреже. Путари су у 55. минуту преко И.Петровића ублажили вођство Подрињаца. Био је то јак ударац са ивице казненог простора..лопта је погодила стативу и одбила се у мрежу. Офанзивна игра домаћина донела му је гол у 82. минуту. По други пут стрелац је био Николић. Он је најпре одлично шутирао са око 30 метара из слободног ударца. Лазић је одбио лопту , притрчао је Николић и новим ударцем са 10 метара поставио коначан резултат.

Око 200 гледалаца видело је ново Слогино издање. Из клуба је отишло 8 првотимаца и тренер Зоран Костић. Нови шеф стручног штаба је Стефан Радисављевић из Београда. Помоћник му је Светлан Андрић и учитељ голмана Зоран Новаковић.

Sloga Jedinstvo Putevi 01Sloga-Jedinstvo Putevi 2 (1)

На утакмици са ужичким зонашем  на терену су били : Голубовић, Арсенијевић, Филиповић, Костић, Л.Стојановић, Милосављевић, Ковач, Брунчевић, Ђукић, Николић и Лакушић. У другом полувремену прилику су добили: Павловић, Петковић, Митровић, Џелебџић, Радивојевић, Радуловић, Миловановић и М.Стојановић.

Према речима тренера Радисављевића, Слога ће генералну пробу имати идуће суботе у Прибоју против ФАП-а.

Тренер гостију Иван Јањић дао је шансу Лазићу, Ђокићу, Ђукановићу, Арсићу, Митрашиновићу,  Јанковићу, Глишовићу,  Ј.Петровићу, Главонићу, И.Петровићу, Лазовићу, Јечменици, Милојевићу и Јандрићу.

Слога има тежак распоред на старту првенства које почиње 13. августа. У првом колу гостује у Смедереву, а у другом гост је Полета из Љубића.

Текст и фото: М.Андрић