Фудбал – Пораз Слоге у Горњем Милановцу

Слога ББСлога ББ

Данас је одиграно непотпуно 7. коло  у првенству Српске лиге Запад у којем су фудбалери бајинобаштанске Слоге  доживели трећи узастопни пораз. На гостовању у Горњем Милановцу славио је домаћин Таково са 1 0. Победник је решен у последњем минуту првог полувремена када је ударцем са  велике даљине савладан млади голман Слоге Дарко Павловић. У другом делу Слога је покушавала да угрози гол Такова, али су домаћи успевали да осујете све нападе и до краја сачувају минималну предност. У осталим утакмицама одиграним данас постигнути су ови резултати:  Будућност (А) – Борац  1:2, Јединство  – Реал 1: 1 , Мачва – Смедерево 1 :0. Данас је требало да се одигра и меч Слобода – Трепча али је он одложен.

У наредном 8. колу које се игра 2. октобра Слога дочекује ужичку Слободу. Почетак утакмице  је заказан за 15 часова.

Сутра се игра 6. коло у првенству Златиборске лиге , група 2. Водећа Вишесава гостује у Сјеници и састаје се са домаћом Слогом, а Перућац на свом терену дочекује прошлогодишњег зонаша екипу Црнокосе из Косјерића.