Златиборска окружна лига: Вишесава „јури“ зонски ранг

ФК ВишесаваФК Вишесава

Победом на гостовању у Здравчићима  над Омладинцем од 3 :1  Вишесава је задржала челну позицију на табели Златиборске окружне лиге.  Стрелци за Вишесаву били су Југовић у 46. Ивановић у 67. и Јанковић у 90. минуту. Једини погодак за домаћу екипу постигао је Марић у 89. минуту.  Вишесава  је, након 25 одиграних кола, досад сакупила 65 бодова , у стопу је прати Чајетина са бодом мање, треће место и четврто место са по 58 бодова деле Полет из Расне  и Јежевица.

Други наш представник у овом рангу такмичења ФК Перућац доживео је нови, тежак пораз, као домаћин са 6:1 изгубио је од Бакионице и са 17 бодова заузима 15. претпоследње место на табели. До краја првенства остало је да су одиграју још четири кола. У наредном 26. колу   Вишесава је домаћин екипи Полета из Расне,  а Перућац је гост пожешке Рампе.

Да ли ће Вишесавци успети да задрже прво место највероватније да ће одлучити дерби у Чајетини који се игра 4. јуна када се састају  Чајетина и Вишесава.  Шампионска титула у Златиборској окружној лиги  Вишесаву  води у виши ранг – Западно- моравску зону што би био највећи успех у историји клуба.