Слога-Полет (Љубић)Слога-Полет (Љубић)

Тошић (С) у црвеном дресу дуелу са играчима Полета

Западно-моравска зона

СЛОГА ББ- ПОЛЕТ (Љ)  4:1  (1:1)

Спортски центар „Браћа Милутиновић“. Гледалаца :200. Судија :Алекса Шаренац (Ужице). Стрелци: Kнежевић у 13, Божић у 57, Глигић у 84. и Андрић у 87. минуту, за Слогу, а Стевлић у 39. за Полет.

СЛОГА ББ- Голубовић, Јашић, Станић, Тошић, Ж.Kостадиновић, Ђорђевић, Божић ( Андрић),  Марјановић, Kнежевић, Николић ( Глигић), М. Kостадиновић ( Живановић.

ПОЛЕТ (Љ)-  Зарић, Метикош (Стојић), Драмићанин, Протић, Недељковић, Јовановић, Илић, Василић, Плазинић, Стевлић, Спасојевић.

Играч утакмице: Kнежевић (Слога)

Кнежевић и М.Костадиновић у дуелу са Василићем (П)

Скоро сат времена гости из Љубића имали су нерешен резултат, али су у последњих 33 минута доживели нокаут. Серију голова отворио је Kнежевић у 13. минуту када је искористио кикс Протића и савладао Зарића. Исти играч у 26. минуту погодио је стативу. Гости су изједначили преко Стевлића. Он је направио прави слалом кроз одбрану Слоге и затресао мрежу. Почетком другог полувремена шансе су пропустили Марјановић и Глигић, али је све то поправио Божић голом за вођство од 2:1. До краја  шансе нису реализовали Живановић и Kнежевић, али су на висини задатка били Глигић и Андрић па су својим головима допринели да гости доживе убедљив пораз.

После две утакмице одсуствовања због приватних обавеза, у тим се вратио капитен  Јашић и пуно допринео новој победи Бајинобаштана.

-Јако сам задовољан нашим издањем на овој утакмици. Гости су искористили једину шансу, ми четири од десетак. Играчи, који су ушли са клупе, много су допринели  да дође до преокрета у нашу корист- каже капитен Слоге Јашић.

Стрелац Андрић у загрљају Живановића

Голман Голубовић није имао пуно посла, а примљени гол је био неодбранљив.

-Полет је дошао да се брани па није било лако разбити њихов бункер. Вребали су да из контре дају гол и то су једном успели. Смогли смо снаге да одиграмо друго полувреме како треба, постигли три гола и остали у трци за прво место.Тренутно су Слобода из Ужица и ариљска Будућност испред нас са бодом предности- вели голман Голубовић.

Због казне тренер Росић није могао седети на клупи па га је успешно заменио његов помоћник Илија Милекић. У следећем колу Слога је гост имењака из Сјенице.

Пре почетка утакмице минутом ћутања одата је почаст преминулом дечаку  Деспоту Лазићу из Бајине Баште.

Текст и фото: М.Андрић