Фудбал: Прва победа Слоге – пробудили се стрелци

15. септембар 2018. , ,
ФК Слога - ФК ПОлет, победа домаћина са 31УЗбудљиво пред голом Полета

СЛОГА ББ  – ПОЛЕТ ( Трбушани ) 3:1 (1:0)

СЛОГА ББ – Голубовић, Андрић, Милосављевић, Ђурић, Ж.Костадиновић,Ђорђевић, Николић  (Ивановић) , Божић, (Станић), Јанковић, ( Тарабић) М.Костадиновић,  Јашић

Тек у четвртом колу Слога је успела да укњижи сва три бода, на свом терену савладала је екипу Полета из Трбушана са 3:1.  Мрежу гостију начео је Јашић у 37. минуту из оправдано дусуђене најстроже казне. Божић је повисио у 65. минуту на 2:0, а трећи погодак за домаћина постигао је М.Костадиновић у последњим тренуцима утакмице. Гости су ублажили пораз преко Шарчевића у надокнади времена, у 92. минуту.

Слога коначно славила у првенству Зоне
Детаљ са утакмице Слога -Полет- Фото: М.Андрић

Стрелци Слоге су се коначно пробудили, били су ово и први голови које је бајинобаштански зонаш ,након четири одиграна кола, постигао у првенству Западно-моравске зоне.  Утакмицу са Полетом судио је  Амир Солаковић из Бродарева, није имао тежак задатак и  обавио  га је коректно.

У петом колу које се игра 23. септембра Слога игра у гостима у Лучанима са  екипом ЛФК  Младост,   уз Таково и ариљску Будућност, једним од кандидата за освајање титуле првака Зоне.