Прва тест утакмица – Слога победила Борац у Чачку

Start SlogeStart Sloge

После петнаестак дана припрема за старт у Првој Српској лиги – Запад, фудбалери Слоге одиграли су прву контролну утакмицу. Деби новог шефа стручног штаба Зорана Костића био је успешан. Бајинобаштани су Чачку  приказали лепу и ефикасну игру и после вођства од 3:0 у првом полувремену савладали  су домаћи Борац са 4:3.  Треба рећи да је Слога у финишу утакмице остала са 10 играча јер се повредио Стојан Аврамовић. Голове за Слогу постигли су  Дејан Ђорђевић, Стефан Тешић, Вук Костић и Стојан Аврамовић.

– Презадовољни смо гостовањем у Чачку, нарочито се то односи на прво полувреме. Наша је жеља да играчи и тренер наставе са добрим радом и резултатима – каже председник Слоге Предраг Живковић.

Нова тест утакмица је 24. јула у  са пожешком Слогом у Пожеги, 28. јула је представљање  нашег српсколигаша у Спортском центру  „Браћа Милутиновић“ у Бајиној Башти а противник је ужичка Слобода.