Фудбал – Слога славила у Бродареву 0:1 (0:1)

Минимална , три бода вредна победаМинимална , три бода вредна победаМинимална , три бода вредна победа

Слога је одлично стартовала у првом пролећном колу Западно моравске зоне.  Голом Вука Костића у 25. минуту победила је Јасан у Бродареву. На тешком блатњавом терену Бајинобаштани су били бољи. Имали су још неколико гол шанси. Само С. Живковић два пута је био у прилици да погоди мрежу гостију. И домаћин је имао своје прилике. По једну добру у првом полувремену и у финишу утакмице. На срећу Подрињаца све се добро завршило по њих. Овом победом Слога је задржала прво место са предношћу од шест бодова у односу на првог пратиоца, ужичко
Јединство Путеви. Путари су на свом терену савладали Полет из Љубића са 3:2. Севојно и Слобода из Чачка су извојевали победе па за лидером заостају осам бодова. У идућем колу Слога  игра дерби пред својим навијачима, дочекује четвртопласирану чачанску Слободу.