Фудбал- Слога победом окончала првенство

Поздрав публици на крају утакмицеПоздрав публициПоздрав публици

Фудбалери Слоге, у последњем  30. колу првенства Српске лихе Запад, на свом терену убедљиво су савладали  имењакињу из Краљева са  3 :0 ( 2 :0). Двоструки стрелац у 17. 1 22. минуту био је Дејан Ђорђевић, а Ђукић је поготком у 51. минуту поставио коначан резултат. И поред пораза Краљевчани су опстали у српсколигашком друштву јер је Дисциплинска комисија, због неиспуњених финансијских  обавеза,  са одузимањем два бода казнила ариљску Будућност па ће овај клуб у наредној сезони играти у нижем рангу. Поред Ариљаца из Лиге испадају РСК из Раброва и Трепча из Косовске Митровице, а у виши ранг, Прву лигу Србије, иде првак Српске лиге ужичка Слобода.

Бајинобаштански српскогигаш овогодишњу сезону  завршио је пласманом на седмом месту са укупно 45 освојених бодова. Забележила је 12 победа, девет пута је играла нерешено и исто толико пута је поражена. Стрелци су дали 30 голова , а одбрана је поклекла 26 пута.