ФАП – СЛОГА 1:1 ( 0: 0)- Прибојци у 89. минуту пеналом избегли пораз

Стартна постава СлогеСтартна постава Слоге

Данас су одигране две утакмице 10. кола Западно – моравске зоне и обе су завршене идентичним резултатом- 1: 1 .  Слога је гостовала у Прибоју где је одмерила снагу са ФАП – ом,  а последњепласирани Парменац угостио је лидера на табели чачанску Слободу. На опште изненађење  два месна  ривала  одиграла су мирољубив меч.   У Прибоју Слога је повела у 64. минуту аутоголом играча ФАП-а, а домаћин је у 89. минуту избегао пораз поготком са беле тачке. После данашњих утакмица   редослед на врху табеле је непромењен, Слобода је прва са 20 а Слога друга са 19 бодова, с тим што Чачани имају једну утакмицу више одиграну. Редослед се може променити у зависности од исхода сутрашњег месног дербија у Ужицу  између Јединства Путева и Севојна.

Сутра се играју остале утакмице 9. кола а састају се  Јединство Путеви – Севојно, Омладинац – Јасен , Полет (Љ) – Рампа, Полимље – Пријевор и  Златар – Црнокоса. У овом колу слободан је Омладинац (Т). У наредном 11. колу Слога је домаћин екипи Јединство Путеви из Ужица.