Фудбал, Зона Дрина: Слога – Савинац 3 :2 (1:2)

ByББ ГЛАС

5. октобар 2024.

Врло лоше започела је Слога данашњу  утакмицу у оквиру 7. кола првенства у Зони Дрина  против увек неугодног Савинца 1933. Гости су  већ на старту створили три стопостотне шансе да савладају Аврамовића.  Пропуштено су, међутим, надокнадили  у 26. и 36. минуту. Најпре је Радојичић затресао мрежу Аврамовића а потом сигуран реализатор био је Цветковић. Три минута касније , у 39. минуту Милосављевић је смањио на 2: 1  и овим резултатом, заслуженим вођством гостију, отишло се на  одмор.У наставку заиграла је Слога много енергичније, ређале су се акције пред голом гостију да би у 72. минуту Савић поравнао резултат а  у 82.  Дејан Ђорђевић је трећим поготком донео преокрет за коначних  3 2. Врло важна победа извојевана на свом терену против врло добре екипе Савинца 1933.

Savinac 4

Savinac 2

Savinac 1

Savinac 5

Слога је данашњи сусрет са Савинцем, почела у  саставу Аврамовић, Гудурић, Томић, Николић, Милосављевић, Ђорђевић, Јездић, Стевановић, Илић, Филиповић, Савић. Играли су још .Милановић, Станојчић, Танасијевић. Судијска тројка, са главним арбитром Николом Вагурићем из Лознице коректно је  обавила свој део посла. У наредном 8. колу Слога 13. октобра је гост Осечине.