Западно-моравска зона : Слога прокоцкала прву меч лопту

ByББ ГЛАС

20. април 2024.

Одлучујући сусрет са Савинцем у последњем колу

Нерешеним исходом у сусрету са чачанском Слободом ( 1: 1) Слога је пропустила шансу да два кола пре краја првенства  осигура статус зонаша. А све је било у њеним рукама. Повела је у 31. минуту голом Филиповића из једанаестерца , ређале су се потом  шансе једна за другом али је мрежа голмана Чачана Сретеновића до краја утакмице  као зачарана остала нетакнута. И  као што то обично бива када се шансе не искористе следи казна. Смушена одбрана Слоге дозволила је Чачанима да поравнају резултат који су у последњим минутима имали и стопостотну шансу да постигну и други гол. У 21. колу Слога је слободна а у последњем 22.  има прилику за поправни. На свом терену дочекује  неугодног ривала, екипу Савинца. Победа Бајинобаштнима обезбеђује зонашки статус.