Западно -моравска зона – Слога – Полимље 4:0 (2:0)

Слога - ПолимљеСлога - ПолимљеСлога - Полимље

Фудбалери Слоге су данас високо поразили госте из Пријепоља  са 4 :0 головима Илића из једанаестерца у 17. Божића у 34. Николића у 48. и Милосављевића у 86. минуту. Бајинобаштани су повели голом са беле тачке након што је судија Милутиновић из Крупња оправдано досудио најстрожу казну. Сигурни реализатор био је Илић. На 2: 0 повисио је Милун Божић спретно искористивши збуњеност одбране Полимља и лоб ударцем са десетак метара савладао  Луиновића, врло доброг голмана гостију. Могла је Слога да повећа резултат у првих 45 минута, а шансе није искористио млади Милосављевић. Треба рећи и да је голман Полимља у два наврата одлично интервенисао.  Два најлепша момента у другом полувремену су погоци Николића и Милосављевића. У 48. минуту на повратну лопту натрчао је Николић и са ивице шеснаестерца  прецизно погодио мрежу гостију. У финишу утакмице , неколико минута пре краја, Милосављевић је са око 18 метара постигао ефектан погодак за коначних 4 :0. Ослабљени тим Полимља срчано се борио свих 90 минута, покушавао је  на средини терена да држи што дуже лопту у свом поседу, а нападачи ниједном нису успели да припрете голманима Голубовићу и Павловићу.

Слога је утакмицу почела у саставу- Голубовић, Петковић, Ђорђевић, Николић, Божић, Аврамовић, Милосављевић, Андрић, Јевтић, Костић и Илић.  Тренер Јашић је  извршио више измена, Голубовића је на голу заменио полетарац Павловић, уместо Ђорђевића ушао је Јанковић, Божића је заменио Лукић, Аврамовића Југовић, а Илића Ђерић.

Судија Милутиновић није имао тежак задатак и обавио га је коректно.