Западно-моравска зона – Омладинац- Слога (ББ ) 0:3 (0:0)

фк слога ббРазлог за славље- злата вредан бод у Ужицуфк слога бб-

Још једно добро издање Слоге у Западно- моравској зони. На гостовању у чачанском предграђу Заблаћу Бајинобаштани су са 3:0 победили домаћег Омладинца и тако задржали водећу позицију на табели.
Прво полувреме прошло је без голова мада је Слога имала прилика да их постигне . У другом полувремену сасвим друга слика. Знајући да их само победа одржава на првом месту, Подрињци су заиграли офанзивно и то им се исплатило, У вођство су дошли у 55. минуту. Гол је из пенала постигао С. Живковић. У 72. минуту било је 2:0. Поново су домаћи играчи скривили казнени ударац кога је Аврамовић реализовао. У последњем минуту млади Јанковић постигао је свој први гол у сениорској конкуренцији за коначних 3:0.
Тренер Владимир Јашић у стартну поставу уврстио је Голубовића, П. Живковића, Андрића, Ђорђевића, Костића, Мијатовића, Тошића, Милосављевића, Југовића, Николића и Аврамовића. Прилику да уђу у игру добили су током другог полувремена С. Живковић, Петковић, Ђерић, Јевтић.
Слога је прва са 44 бода. Прати је Јединство Путеви са 40 бодова и једном утакмицом мање одиграном. У идућем колу Слога је домаћин Полету из Љубића.