Српска лига, Запад: Слога – Трепча 2:0 ( 1:0 )

Srpska liga Zapad, SDloga BB -Trepca, Nikolic u padu postize drugi gol za SlpoguНиколић у паду постиже други гол за СлогуSrpska liga Zapad, SDloga BB -Trepca, Nikolic u padu postize drugi gol za Slpogu

Теже него што се очекивало Слога је на свом терену са 2:0 савладала последњепласирану екипу Трепче из Косовске Митровице. У 20. минуту, након правог карамбола у шеснаестерцу гостију,  лопте се докопао Лазар Живановић и са око седам – осам метара савладао голмана Трепче. Још неколико изгледних прилика имали су нападачи Слоге али су се прописно испромашивали. У другом делу гости су заиграли боље, чешће су прелазили на половину Слоге, извели су и неколико лепих акција и два шута у оквир гола али се Голубовић није дао изненадити. Десетак минута пре краја Ђукић се прописно обрукао, са два метра није успео да убаци лопту у мрежу. Савладан је био и голман али се Ђукић поигравао и његов ноншалантни  потез осујетио је одбрамбени играч Трепче који је са гол линије избацио лопту у поље. Коначних 2: 0 поставио је резервиста Владан Николић у 84. минуту.  Поготку је претходила врло лепа акција Слогиних фудбалера.