Спортски викенд: Јединство Путеви – Слога 2: 1 (1: 1)

ByББ ГЛАС

25. март 2024.
ФК Слога

Протеклог викенда фудбалери Слоге у дербију 16. кола првенства Западно-моравске зоне, поражени су на гостовању у Ужицу од лидера , екипе Јединства – Путеви – 2 :1 . Средином првог полувремена Бајинобаштани су прелепим голом Бојана Милановића повели, а Митровић је после изведеног корнера спровео лопту у мрежу и поравнао резултат. У другом делу играло се равноправно, а у контранападима Слога је неколико пута озбиљно припретила домаћину али нападачи нису успели да  их претворе у вођство. Оно што нису успели гости за руком је пошло домаћину, Миливојевић је са десетак метара лобовао голмана Слоге и поставио коначан резултат – 2: 1. Исти играч био је фаталан за Слогу и у првом делу првенства када је у финишу утакмице у Бајиној Башти постигао једини гол на утакмици и Јединству донео сва три бода. Слога не може бити задовољна исходом јучерашње  утакмице, али и те како охрабрује игра коју је приказала на врућем терену  Спортског центра у Крчагову. После овог кола Слога је остала на 7. месту на табели са освојених 17 бодова. И у наредном колу игра се дерби, Слога дочекује трећепласирано Јединство из Коњевића.

Златиборска лига - Вишесава - Тара - Кремна 04

Вишесава је у недељу пред својим навијачима, у оквиру 19. кола Златиборске окружне лиге, снаге одмерила са екипом Полета из Расне. Сусрет је завршен најнепопуларнијим резултатом, било је на истеку 90 минута – 0 :0. После овог кола, са 26 бодова, Вишесава је седма на табели. У наредном колу гост је екипи Бакионице из истоименог места.