На дербију било свега : ДОМАЋИН ИСПАЛИО ПЕТАРДУ – ПЕРУЋАЦ –ВИШЕСАВА  5: 0   (3:0)

Дерби Перућац- Вишесава, убедљива победа ПеррућцаПерућац са пет голова испратио Вишесавце
Дуел Мијатовића и Ђокића

ПЕРУЋАЦ- Гледалаца 150. Судија : Никола Максимовић (Ужице). Стрелци:  Јаковљевић у 2, Максимовић у 25, Малешевић у 31, 61. и 65. минуту. Црвени картон: Б. Василић (Вишесава 67. минут.

ПЕРУЋАЦ- Бодирога (Ђорђевић), Матковић, Јевтић, Ћосић, Шерфези, Обрадовић, Петричевић (Марјановић), Ђокић, Максимовић ( Петровић) Малешевић, Јаковљевић.

ВИШЕСАВА- Аћимовић, Б.Василић, Агатоновић, Вуковић, Н.Василић ( Ђорђевић), Весић (Стефановић), Јанковић, Јашић, Камберовић (Арсенијевић), Крстонијевић, Мијатовић.

Радост Малешевића и Шерфезија
Врбални дуел Бодироге и Јевтића са судијама

На комшијском дербију између Перућца и Вишесаве, играним у оквиру претпоследњег кола Златиборске окружне лиге, виђено је доста онога   фудбал чини лепим, али и онога што га ружи. Било је ту пет голова, још доста шанси, углавном за домаћина, један црвени картон, неколико жутих, протеста против судијских одлука, утрчавања представника Вишесаве у терен и атака на главног судију. На крају се све мирно завршило, како и треба, спортским поздравима играча оба клуба.

Да ће ствари ићи лоше по Вишесаву могло се наслутити на самом почетку када је Јаковљевић довео Перућане у вођство. На истеку пола сата Максимовић и Малешевић успели су да савладају Аћимовића. У другом полувремену домаћин се радовао још два пута. Оба гола постигао је Малешевић. Био је то његов други хет трик у јесењој сезони.

М.А.

Ружне слике са дербија у Перућцу

АКСЕНТИЈЕВИЋ У АКЦИЈИ

Млади председник Вишесаве Филип Аксентијевић често је скакао са клупе протествујући против судијских одлука па га је делегат Александар Попадић из Прибоја опомињао у више наврата. При крају утакмице у једном моменту Бодирога је изашао ван казненог простора и однео лопту испред играча Вишесаве. Вишесавци су сматрали да је играо руком и да му следује црвени картон. Судија је досудио слободан ударац за госте и дао жути картон Бодироги. Аксентијевић је улетео у терен и јурнуо ка главном судији. Наша камера забележила је тај његов „шоу“.