Тешић- ФК СлогаСтефан Тешић стрелац гола у ПожегиСтефан Тешић- ФК Слога

Другу тест утакмицу, у оквиру припрема за предстојеће првенство у Српској лиги- Запад, Слога је одиграла у Пожеги против имењака. Као и у Чачку, Бајинобаштани су имали два различита полувремена. У првом су били одлични и решили су га у своју корист голом Тешића датом у 42. минуту. Десет минута пре тога Тешић је извео казнени ударац, али је голман Пожежана  успео да сачува мрежу.У стартној постави Подрињаца били су Павловић, Глигић, Живковић, Божовић, Костић, Милосављевић, Живановић, Миловановић, Илић, Д. Ђорђевић и Тешић.

У другом полувремену тренер Зоран Костић пружио је прилику осталим кандидатима за први тим. У том делу  домаћин је био бољи, најпре је успео да поравна резултат, а после неколико минута и да направи преокрет и тако победи имењака из Бајине Баште са 2:1.

Следећу контролну утакмицу Слога ће имати у среду на свом трену. У госте ће јој доћи Слобода из Ужица.