Фудбал: Слога -Јединство Путеви 1 :2 (0: 0)

FK Sloga

У последњем 5. колу плеј-офа у првенству Западно-моравске зоне фудбалери Слоге поражени су на свом терену од првака Зоне  екипе Јединства Путеви из Ужица резултатом 2 : 1.  Прво полувреме је завршено без голова мада је Слога могла да постигне два гола, а најповољнију прилику пропустио  је капитен Милован Филиповић. Избио је сам пред голмана Ужичана Лазића који је успео да спречи сигуран погодак. У другом полувремену победник је решен  за три минута. Гости су у 51. минуту повели са 1 :0 , Томић је ударцем са око 25 метара изненадио голмана Аврамовића, a  само три минута касније , у 54. минуту,  Марић је, након добро изведене контре, из близине матирао немоћног голмана Слоге. Имали су гости  још прилика да повећају вођство, једном је пречка спречила  да Аврамовић и по трећи пут капитулира. Узвратили су и домаћи , ређале су се шансе, једном статива а други пут изврсна одбрана Лазића спречили су сигурне поготке, да би коначно у 73. минуту Владан Николић евром голом са око 25 метара смањио на 2: 1. До краја утакмице Слога је извела неколико врло лепих акција, гол је висио у ваздуху али се резултат није мењао. Штета, јер према приказаној игри и шансама домаћи су заслужили нерешен резултат.

СЛОГА :Аврамовић, Милошевић, Петковић, Николић, Милановић, Ђорђевић, Милосављевић П. , Танасијевић, Филиповић, Станојчић. Играли су још Петровић, Деспотовић и Јовановић.

ЈЕДИНСТВО ПУТЕВИ: Лазић, Милосављевић, Браловић, Томић В., Глишић, Марић, Митровић, Томић Н. , Миливојевић, Лазовић, Радовић.

Судијска тројка из Крагујевца са главним арбитром Петром Арсенијевић добро је обавила свој задатак у чему су им умногoме помогли играчи оба тима коректним понашањем на терену.  Након одиграних свих пет утакмица плеј-офа табела  изгледа овако: Прво место убедљиво заузима   Јединство Путеви  са 62 бода, друго је Полимље са 52, треће Јединство (Коњевићи) са 45, следе Савинац са 42, Слога са 34 и Полет (Трбушани) са 33 бода.