Фудбал – Слога изгубила у Косјерићу 2:0 (1:0)

Детаљ са утакмице Црнокоса - СлогаДетаљ са утакмице Црнокоса - Слога

Слога данас, у оквиру 27. кола првенства Западно-моравске зоне, гостовала  у Косјерићу где се састала са последњепласираном екипом Црнокосе.  Неочекивано, лидер првенства , поражен је од „фењераша“  са 2: 0 .  Прво полувреме завршеном је вођством од 1: 0, а гол је, после грубе грешке Костића у 15. минуту постигао некадашњи играч Слоге Дуле Јанковић. У другом делу, иако је имала играча више  скоро цело друго полувреме, Слога није успела да постигне гол. Након пропуштених прилика стигла је казна домаћина.  Остојић је у 80. минуту био стрелац за коначних 2:0 за Црнокосу .

Излазак играча Црнокосе и Слоге на терен

Kosjeric 4

Играчима Слоге у Косјерићу ништа није полазило за ногом

РАДОСТ ИГРАЧА ЦРНОКОСЕ
Радост играча Црнокосе након тријумфа над Слогом

Данас су одигране још две утакмице 27. кола. Победом у Парменцу над истоименом екипом од  5: 4 главни Слогин конкурент ужичко Јединство Путеви смањио је предност Бајинобаштана на три бода. Севојно је са 11:1 савладало Омладинац из Заблаћа . Наредне суботе Слога игра на свом терену са Пријевором.