Фудбал: Порази Слоге и Перућца, победа Вишесаве

Са јесењег суsрета Слоге са Михајловцем у Бајиној БаштиСа јесењег суsрета Слоге са Михајловцем у Бајиној БаштиСа јесењег суs рета Слоге са Михајловцем у Бајиној Башти

У 20. колу Српске лиге, група Запад фудбалери Слоге доживели су данас  пораз на гостовању  у Михајловцу од истоименог клуба минималним  резултатом 1 :0. Победник је решен у првом полувремену. Са 18 бодова Слога је 13. на табели. У наредном колу бајинобаштански српсколигаш дочекује деветопласирани Рађевац из Крупња. Утакмица се игра у суботу 15. априла.

Детаљ са недавне утакмице Вишесава - Перућац
Детаљ са недавне утакмице Вишесава – Перућац

Данас је одиграно и 20. коло у Златиборској окружној лиги.  Вишесава је задржала  лидерску позицију забележивши у Мокрој гори против Котромана високу победу од 5:2 и то након вођства домаћина на крају првог полувремена од 2 :0. Перућац је као домаћин претрпео пораз од Полета из Расне резултатом 3 1. После овог кола Вишесава  је прва на табели Окружне лиге са освојених 47 бодова, испред Чајетине ,Јежевице и Полета са 46 бодова, док је Перућац претпоследњи, на 15. месту са исто толико сакупљених бодова. У наредном колу Вишесава  игра дерби, пред својим навијачима дочекује Јежевицу, а Перућац је гост Котромана у Мокрој гори.