Фудбал: Окружна лига Вишесава – Полет 5 :2 (4: 1)

Пет пута се тресла мрежа ПолетаПет пута се тресла мрежа ПолетаПет пута се тресла мрежа Полета

Данас је одиграна утакмица  Вишесава – Полет ( Расна) из 27. кола првенства  Златиборске окружне лиге која је због великог невремена у 30. минуту прекинута код резултата 2:0 за Вишесавце. И овога пута Вишесава је била много бољи ривал и са 5 :2 поразила госте. Троструки стрелац за Вишесаву био је Ивановић, мрежу гостију погађао је 11. 40. и 41. минуту, а два пута у листу стрелаца уписао се Давид Јанковић у 23. и 82. минуту. Голове за Полет постигли су Н.Митровић ( аутогол) у 29. и Филиповић у  79. минуту.

Пет пута се тресла мрежа Полета
Пет пута се тресла мрежа Полета – погодак Ивановића
Тошић у продору
Бек Вишесаве Андрић у акцији
Вишесава - Полет 02
Петровић у борби за лопту

Вишесава је данас играла у саставу Аћимовић, Андрић, Марковић, Вуковић, Ф. Митровић, Н.Митровић, Давид Јанковић, Тошић, Петровић, Душан Јанковић ( М.Симић).  Судија Бојан Манигода из Косјерића (  био је арбитар и на претходном, прекинутом мечу) није имао тежак задатак и обавио га је коректно.

После овог кола Вишесава са 68 бодова заузима  друго место на табели са два бода мање од првопласиране Чајетине. У наредном колу које се игра 11. јуна Вишесава дочекује Јединство из Каленића.