Ђукић донео бод у надокнади времена, Сушица – Слога 1:1(1:0)

Ђукић-у-акцији-800x445-1-800x445Ђукић стрелац у последњим тренуцима мечаЂукић-у-акцији-800x445-1-800x445

На гостовању у Крагујевцу фудбалери бајинобаштанске  Слоге делимично су се данас  реванширали  екипи Сушице која је јесенас са стадиона „Браћа Милутиновић“  однела сва три бода. Сусрет ова два ривала одигран у оквиру 21. кола Српске лиге,  Запад завршен је нерешено  1 : 1. Повели су домаћини у 20. минуту преко Бароша ( једно време овај фудбалер носио је дрес Слоге) а у надокнади времена изједначио је Ђукић. Сушица је од 35. минута играла са играчем мање.

После свих одиграних утакмица 21. кола Слога је осма на табели са 33 освојена бода колико има и седмопласирани Реал. Челну позицију  и даље држи пожешка Слога са 45 бодова, следе Јединство из Уба и ГФК Слобода са 40, чачански Борац са 36. У наредном 22.колу Слога дочекује   деветопласирано Таково из Горњег Милановца. Утакмица се игра 16. априла са почетком у 16 часова.