Фудбал – Слога савладала у гостима Трепчу 2: 1 (1:1)

Ђорђевић у акцијиЂорђевић у акцијиЂорђевић Слога

Фудбалери Слоге су у оквиру 4. кола првенства Српске лиге Запад у гостима савладали Трепчу из Косовске Митровице резултатом 2:1 , полувремеме 1 :1. Голове  за Слогу постигли су Божовић у  35. и Ђорђевић у 80. минуту. Трепча је прва дошла у вођство  голом  са беле тачке, у 35.  минуту Слога је после прекида и добро изведеног корнера поравнала резултат преко Божовића и са овим резултатом се oтишло на одмор. У другом полувремену  виђена је обострано нервозна игра са пуно жутих картона. Квалитет гостију на крају је ипак дошао до изражаја и бајинобаштански српсколигаш је  десетак минута пре краја поготком Ђорђевића славио нову, трећу победу и са 10 освојених бодова држи челну позицију на табели.  Меч Трепча – Слога одигран је у Рашки на стадиону  месног клуба Бане.

У наредном петом колу Слога као домаћин 11. септембра  игра са имењакињом из Пожеге.