Реаговање Слоге на утакмицу у Сјеници: Желимо да останемо пријатељи!

Руководство Слоге са тренеримаРуководство Слоге са тренерима

У минулом колу Западно-моравске зоне Слога је, на гостовању код имењака у Сјеници, поражена. Домаћин је освојио бодове иако је од 55. минута имао два играча мање. Гости су успели да ублаже пораз па је на крају резултат био 2:1 за Сјеничане.

-Дуго година смо добри спортски пријатељи са клубом из Сјенице. Из тих разлога нисмо желели да се оглашавамо и износимо оно шта се заиста дешавало на утакмици. Ми смо је архивирали и окрећемо се наредним сусретима. Изјава у Спортском журналу искљученог играча Протића да  је неправедно искључен  приморала нас је да се и ми огласимо. Он је добио црвени картон заслужено јер је ударио нашег играча Тошића док је овај лежао на земљи. Потом је Авдић ударио Божића. Требало је то да буде директни црвени картон. Судија се одлучио на жути па пошто му је то била друга јавна опомена, морао је у свлачионицу- каже председник  Слоге Предраг Живковић.

Бајинобаштани тврде да је од тог момента почео невиђен притисак на судије.

-Председник сјеничког клуба са члановима управе и са људима у црним мајицама на којима пише обезбеђење долазе до аут линије, улазе на терен и непрекидно врше притисак на судије. Искључени Авдић је такође са њима. Kрију се лопте, од почетка утакмице нема никог да их враћа кад оду ван терена. Од преосталих 35 минута лопта је на терену била мање од 15. Делегат утакмице све то мирно посматра иако га главни судија упозорава да одстрани непозвана лица са аут линије. Морам рећи да после завршетка утакмице нисмо имали никаквих проблема и да желимо да останемо пријатељи са имењаком из Сјенице. Очекујемо да видимо какав ће извештај дати делегат и како ће на све то реаговати Фудбалски савез Западне Србије- вели Предраг Живковић.