Фудбал- СЛОГА ПОБЕДИЛА У СЕВОЈНУ

ByББ ГЛАС

21. фебруар 2021. , ,
ФК Слога - Бајина БаштаФК Слога - Бајина БаштаФК Слога - Бајина Башта

У четвртој контролној утакмици Слога је на гостовању у Севојну победила истоименог зонаша са 2:1. Изабраници тренера Јашића играли су врлодобро свих 90 минута. После неколико лепих атака на гол домаћина, Николић је у 21. минуту био стрелац за Бајинобаштане. Пред крај првог полувремена Сeвојничани су изједначили. У наставку утакмице Подрињци  су ређали дивне акције из које су у 65. минуту дошли у ново вођство. Стрелац је био Илић. Испоставило се да је тим голом закључен резултат 25 минута пре краја утакмице.

Djordje Tosic (2)

Тренер Јашић  одлучио се за стартну поставу Слоге у којој су били: Голубовић, Глигић, Андрић, Ђорђевић, Мијатовић, Тошић, Илић, Божић, Аврамовић, Милосављевић и Николић. Играли су још : П. Живковић, Стојановић, Костић, Јовановић, Петковић, Јанковић.

После новајлија Илића и Аврамовића, у тиму Слоге појавио се и Немања Стојановић. Он се недавно вратио са Малте и прикључио клубу у коме је некад играо.

Vladimir Jasic, trener Sloge

-Потпуно сам задовољан радом  и контролним утакмицама. И у Севојну смо показали да смо добра екипа уз напомену да је и Севојно врло квалитетно и појачано у односу на јесењу сезону. У одбрани смо играли добро, исто тако и у нападу. Створили смо више шанси из различитих акција. То је оно што желим. Надам се да ћемо у првенство ући спремни и имати снаге и знања да сачувамо прво место у Западно-моравској зони и тако вратимо се међу српсколигаше- каже тренер Владимир Јашић.

У среду Слога ће имати нови тест. У госте јој долази  Губер из Сребренице. У суботу ће ићи у Ужице и одиграти утакмицу са Слободом као генералну пробу за Ужичане. Слога  ће генералну пробу имати у Косјерићу против Црнокосе.