Дерби Западно-моравске зоне без победника : Слога – Будућност (Ариље) 1:1 (1:0)

ФК Слога

Детаљ са утакмице Слоге и Будућности
Са утакмице Слога-БУдућност

У првом колу пролећњег првенства Западно-моравске зоне другопласирана ариљска Будућност и трећепласирана бајинобаштанска Слога поделили су бодове. На стадиону у Лугу виђена су само два гола. Најпре је домаћа Слога повела у 37. минуту из једанаестерца, а стрелац је био Божић.  Претходно су гости имали прилику  у 19. минуту да поведу са беле тачке али је  ударац са 11 метара укротио голман Слоге Дејан Голубовић. У наставку гости су у 51. минуту успели да преко Чоловића изједначе на 1:1 што је био и коначан резултат.   ДЕљење фудбалске правде  на терену било је поверено чачанском арбитру Немањи Богдановићу.

Слога је утакмицу почела у саставу:Голубовић, Андрић, Милосављевић, Ђурић, Костадиновић, Ђорђевић,  Ивановић,  Божић,  Тарабић , Николић, Јашић.