Слога пала на првом испиту, поправни против Дрине

6034

Слога је одлично одиграла све припремне утакмице, али је на старту првенства у зони Дрина  остала без бодова на гостовању код Јуниора Ново насеље у Ваљеву. Домаћин је победио са 2:0. – Било је добро само првих 15 минута кад су изгледне  гол шансе имали Ђорђевић и Јездић. После тога смо неочекивано пали и лако примили два гола. Био је то дан кад нико није пружио оно што објективно може. Домаћин је то искористио и стигао до заслужене победе. Иначе, Ваљевце смо у тест утакмици савладали са 2:1 – каже тренер  Владимир Гагић  У другом колу  Слога ће угостити Дрину из Љубовије. -Комшије су нам традиционално незгодан противник. Ми немамо избора, идемо на победу. То нам је, у неку руку, поправни испит кога треба и морамо да положимо.У последњем моменту добили смо штопера Вука Гудурића из Златибора. Он је носио дрес нашег клуба из српсколигашких дана. Са њим би требало да буде одбрана знатно чвршћа – истиче  тренер Гагић.

Тренер Слоге Владимир Гагић

Бојан Милановић имао је проблема са лакшом повредом па је пропустио наступ на генералној Слогиној проби. У Ваљеву је добио прилику да заигра у другом полувремену. -Да смо први постигли гол, а имали смо прилике, убеђен сам да би исход утакмице у Ваљеву био повољан за нас.То је већ прошлост, мисли су нам уперене према комшијском дербију. Ни Дрина није стартовала како је желела. Узела је бод на свом терену, али то њу није задовољило.  Сигурно ће покушати да  да буде боља у игри са нама. Верујем да је у Ваљеву  био сам  један  наш незгодан дан. Против Дрине показаћемо све оно што нас је красило у припремним утакмицама. Ако буде тако, бодови остају код нас – вели Бојан Милановић.

Текст и фото : М.Андрић