Слога освојила првe бодове – Блистао Денис Илић

ByББ ГЛАС

9. септембар 2024. , ,

Тек у трећем колу зоне Дрина, Слога је освојила прва три бода на гостовању Јежевици. Савладала је новајлију са 3:1 и тако поправила утисак после два стартна пораза. Подрињце је у вођство довео капитен Милован Филиповић већ у 5. минуту. Три минута касније Денис Илић је повећао предност па у 43. минуту довео свој тим у вођство 3:0.
-Каснио сам са укључењем у припреме. Тек сад сам спреман. Потврдио сам то са два гола играјући на позицији левог крила. Комплетан тим био је на висини задатка. Очекујем да ће уследити серија нових победа- каже Денис Илић.

Победи се обрадовао и тренер Владимир Гагић.
-Коначно је екипа била на жељеном нивоу. У другом полувремену Милосављевић је погодио пречку, а прилике нису искористили Филиповић, Илић и Ђорђевић. Имали смо пех да наш штопер Стевановић постигне аутогол. У наредном колу чека нас ново гостовање. Борац из Лешнице је истакао кандидатуру за прво место. Идемо да га победимо и тако се примакнемо горњем делу табеле. Недостајаће нам повређени Џелебџић и Костадиновић – вели тренер Слоге Владимир Гагић.
Текст и фото : М.Андрић