Од готовог вересија, Слога – Полимље 3 :3 (0: 0)

ByББ ГЛАС

11. мај 2024.
Слога

Фудбалери Слоге у другом колу плеј-офа у првенству Западно-моравске фудбалске зоне угостили су  данас на терену СТЦ „Браћа Милутиновић“  екипу Полимља из Пријепоља. Играло се обострано борбено, било је и  лепих акција и на крају, након убедљивог вођства домаћина ,  ривали су поделили бодове – 3 :3. У првом полувремену мреже  Милуна Аврамовића и  Филипа Цвијовића су мировале  ( гости су имали две врло изгледне шансе за погодак, једном је Аврамовић одлично реаговао ) а у наставку права голеада – чак шест голова. У 54. минуту Слога је повела, Дејан Ђорђевић је искористио поклон лопту одбране Полимља , ушетао се у шеснаестерац и рутински завршио акцију. Само три минута касније најбоље се у гужви пред голом Цвијовића снашао Танасијевић и повећао вођство на 2:0. У 63. минуту гости су преко Живковића смањили на 2: 1,  да би само минут доцније  Владан Николић повисио на 3: 1. Била је то најлепша акција на утакмици, сјајно проигравање Николића и његов још ефектнији  ударац са петнаестак метара . И када су малобројни гледаоци помислили да ће Слога рутински одиграти завршницу и укњижити прва три бода у плеј-офу, ноншалантна игра је дошла на наплату. Најпре је у 85. минуту Б.Цвијовић смањио на 3: 2 а у последњем минуту Опанчина је поставио коначан резултат 3 3. У наредном , трећем колу, Слога је 19. маја  гост екипи Савинца.Пријепоље 3Пријепоље 5Пријепоље 2Пријепоље 4

Р.Б.- Фото: М. А.