Фудбал,Зона Дрина:Слога-Полимље 3 : 1(1:1)

Фудбалери Слоге данас су на свом терену забележили важну победу, са 3: 1 савладали су врло добру екипу Полимља из Пријепоља. Гости су у првих десетак минута пропустили две стопостотне шансе да поведу, најпре су погодили стативу а потом је Аврамовић добро реаговао и сачувао мрежу. У 23. минуту Слога је повела, Дејан Ђорђевић се најбоље снашао  у великој гужви пред голом Полимља и  са пет-шест метара матирао голмана Полимља. Гости су пред крај првог полувремена искористили грешку одбране Слоге, Аврамовић је истрчао ван казненог простора у намери да лопту избаци у аут, његов излет био је неуспешан и гости су то овога пута знали да казне. У наставку ређале су се лепе акције и  бројне шансе Слоге да би тек у 72. минуту одбрана Полимља коначно поклекла . Ефектан погодак искоса са десетак метара постигао је Михаило Милосављевић. У 82. минуту Драган Јездић  отклонио је сваку неизвесност  и поставио коначан резултат  –  3 : 1. Слога тренутно са 13 освојених бодова заузима пето место на табели, а у наредном 10. колу путује у Лајковац где ће одмерити снаге са Железничаром, лидером првенства.